Про мене – Олег Баланко

— Сховати меню

Про мене

Мій творчий шлях розпочався у семирічному віці. Саме у 7 років я поступив в спеціалізовану музичну школу ім. С. Крушельницької.  Успішно закінчивши її в 1994 році як кларнетист, продовжив своє музичне навчання як кларнетист і саксофоніст у Львівській консерваторії . Закінчивши консерваторію в 1999 році , був прийнятий на роботу у дитячу музичну школу №2.

Так почалась моя педагогічна діяльність. Щороку мої учні захищають честь школи на конкурсах «Галицький цвіт», «Юні таланти Львова» та ін.  Починаючи з 2001 року, мої учні постійно посідають високі місця на цих конкурсах. В 2004 році, мій учень Юрій Проскурин здобув вищу нагороду гран-прі на конкурсі «Юні таланти Львова». За високі здобутки моїх учнів був нагороджений подякою від Львівської міської ради а також отримав звання викладач вищої категорії.

Мій творчий шлях не зосереджується тільки на педагогічній ниві. Для своїх учнів я пишу музичні твори. Також я пишу пісні, їх виконувала учасниця проекту «Шанс» Олена Корнєєва, переможниця проекту «Шанс» Олеся Киричук, а також популярна львівська співачка Людмила Ясінська.

Палітра моїх концертів та виступів дуже різноманітна. Не одноразово виступав на сценах Польщі, Чехії, Угорщини та Німеччини з класичними та джазовими творами, а також, у складі оркестру «Галицькі Сурми», захищав честь міста на конкурсі духових оркестрів Європи, де оркестр здобув другу премію.

Що стосується безпосередньо саксофонового напряму діяльності, то напрям роботи теж може бути різноманітним. Я можу працювати як індивідуально, так і в складі дуету «Time-music» разом з піаністом Романом Олійником. Також співпрацюю з відомим симфонічним оркестром «INSO-LVIV». Якщо запросять  – можу працювати в будь-яких інших живих складах.

Музична тематика мого репертуару різноманітна, від «Adagio»  Albinoni і «AVE MARIA» SCHUBERT  до  «Ностальгії» Козлова. Але переважно це мелодії зарубіжної естради, популярні джазові стандарти, мелодії з кінофільмів тощо. Не притримуючись якогось одного стилю як виконавець, я асоціюю себе з таким музичним поняттям як поп-джаз.

Я працював і працюю на презентаціях різноманітних фірм, обслуговую урочисті події, бенкети, різноманітні корпоративні заходи.

Знову ж таки можу працювати як індивідуально, так і в складі гурту «Артманія».  Співпрацював і співпрацюю з багатьма рестораціями Львова та Львівської області, а також з нічними клубами, зокрема хмільний дім Роберта Домса та «Fashion club».

В подальших творчих планах розширення географії своїх виступів, поширення впливу інструментальної музики на слухачів України та Європи. Мрію записати свій диск авторської музики. Готовий відгукнутись на цікаві пропозиції щодо подальших творчих планів.